Strona główna Sprawdź terminy zajęć
1

2

3


Wybierz rodzaj zajęć

Zajęcia grupowe

Zapisz się na zajęcia grupowe

Akrobatyka

Akrobatyka

Dzięki profesjonalnym sprzętom tj. Air Track, materace, woreczki, wałki czy bloczki, uczestnicy tych zajęć mogą rozwijać swoje umiejętności i przekraczać własne granice przy dobrej zabawie!

Mix Dance

Mix Dance

Mix Dance przyczynia się do pełnego i wszechstronnego rozwoju od najmłodszych lat. Jest świetną grupą na początek tanecznej drogi, oferującej zdobywanie różnorodnych umiejętności w każdej dziedzinie.

Jazz Dance

Jazz Dance

Program zajęć zawiera podstawowe kroki Jazz Dance, jak również naukę obrotów, piruetów i skoków charakterystycznych dla tego stylu. Na tych zajęciach doskonalona jest precyzja oraz dynamika ruchów.

Balet

Balet

Zajęcia baletowe to forma nauki, która wprowadza najmłodszych do lekkiej i eleganckiej sztuki baletowej. Jest to idealna propozycja dla rozwijającego się ciała, ponieważ te treningi kształtują sylwetkę oraz nawyk do prawidłowej postawy.

Hip Hop & Break Dance

Hip Hop & Break Dance

Zajęcia hip-hop to popularna forma taneczna, stawiająca na rozwijanie umiejętności z elementów ekspresyjnego stylu tanecznego. Treningi pozwalają rozładować nadmiar energii wyrabiając przy tym koordynację ruchową, zwinność oraz umiejętność skupienia uwagi. Te zajęcia są doskonałą okazją do wyrażania swojej kreatywności poprzez taniec!

Zajęcia dodatkowe dla grup turniejowych

Zajęcia dodatkowe dla grup turniejowych

Dodatkowe zajęcia sprawiają, że progres jest szybszy a uczesnticy zyskują więcej pewności siebie poprzez nabywanie nowych umiejętności. Zajęcia o wysokim stopniu zaawansowania, prowadzone są z dużą intensywnością tak aby wspierać treningi regularne i zmaksymalizować ich efekt.

OPEN

OPEN

Zajęcia OPEN, czyli na każdej lekcji nowa, niepowtarzalna choreografia! To cudowna okazja na "wytańczenie" się w wybranym przez Ciebie stylu tanecznym.

Art (gr. turniejowe)

Art (gr. turniejowe)

Zajęcia dla osób, które pragną rozwija się na płaszczyźnie tańca i akrobatyki osiągając przy tym liczne nagrody! Do grupy turniejowej obowiązują kwalifikacje. Można dołączyć poprzez lekcję castingową w wyznaczonym indywidualnie terminie (o szczegóły dopytaj w recepcji).

Projekt Talent

Projekt Talent